Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +43 1 710 9780
Faksas +43 1 710 9759
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Jungtinis pareiškimas 2.jpg

2020 m. balandžio 15 d. tarptautinių organizacijų formatuose Niujorke, Paryžiuje, Ženevoje ir Vienoje veikiančios neformalios žurnalistų saugumo/apsaugos draugų grupės paskelbė bendrą pareiškimą, ragindamos užtikrinti žurnalistų saugumą ir prieigą prie informacijos COVID-19 grėsmės akivaizdoje. Tai buvo pirmasis bendras šių 4 draugų grupių pareiškimas istorijoje.

Užsienio politika ir diplomatija » Žmogaus teisės »

2019 m. lapkričio 2 d. minima Tarptautinė nebaudžiamumo už nusikaltimus prieš žurnalistus panaikinimo diena. Minint šią dieną, ESBO Žurnalistų saugumo draugų grupė, kurią sudaro 16 ESBO dalyvaujančių valstybių, taip pat ir Lietuva, parengė ir 2019 m. spalio 31 d. vykusiame ESBO Nuolatinės tarybos posėdyje perskaitė šį žemiau pateiktą pareiškimą (anglų k.):

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Žmogaus teisės »
Jaunimo forumas3.jpg

2019 m. spalio 28-29 d. Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas "Įtraukiant jaunimą vardan saugesnės ateities".

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Žmogaus teisės » Ekonominiai santykiai » Aplinkosauga »
IMG-20191009-WA0008.jpg

Šią savaitę Lietuvos nuolatinis atstovas ESBO ambasadorius A. Taurantas kartu su kitų ESBO dalyvaujančių šalių nuolatiniais atstovais ESBO lankosi Vidurinės Azijos regione (Tadžikistane, Kazachstane ir Uzbekistane).

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Žmogaus teisės » Ekonominiai santykiai » Aplinkosauga »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata