Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE TARPTAUTINIŲ ORGANIZACIJŲ VIENOJE

Adresas: Opernring 5/4, 1010 Vienna, AUSTRIA

plačiau »

Tel. +43 1 710 9780
Faksas +43 1 710 9759
El. paštas

Projektų koordinatoriaus Ukrainoje veikla pristatyta ESBO

Sukurta 2017.07.05 / Atnaujinta 2017.07.05 18:09
  Projektų koordinatoriaus Ukrainoje veikla pristatyta ESBO

  2017 m. liepos 5 d. įvykusiame ESBO Ekonomikos ir aplinkosaugos komiteto susitikime  ESBO Projektų koordinatorius Ukrainoje (PCU) ambasadorius Vaidotas Verba pristatė atliekamą  veiklą  ekonomikos ir aplinkosaugos dimensijoje.

   

  Vaidotas Verba savo pranešime kalbėjo apie paramą Ukrainos reformų procesui, atliekamus projektus gero ekonomikos ir aplinkosaugos valdymo  srityje. Paminėti Ukrainoje vykdomi projektai, susiję su chemine sauga ir saugumu, tarp kurių ir šios srities nacionalinio reguliavimo tobulinimas bei gebėjimų identifikuoti pavojingus chemikalus gerinimas. Taip pat vystomi projektai, skirti suvaldyti ekstremalias situacijas. Metų bėgyje Ukrainai bus padedama plėtoti aplinkosaugos rizikų geografinę informacinę sistemą, kuri skirta konflikto paveiktoms teritorijoms bei numatoma paruošti aplinkosaugos atkūrimo strategijos gaires.

  PCU kartu su ESBO Ekonominės ir aplinkosauginės veiklos koordinatoriaus biuru padėjo Ukrainai rengti veiksmų plano, skirto kovai su pinigų plovimu ir terorizmu, elementus bei pradėjo įdarbinti ekspertus, kurie plėtotų šios srities tolimesnį vystymąsi.

  Šiuo metu Ukrainoje plėtojama e-valdžios paslaugų idėja, kuri turi padėti kovoti su korupcija bei yra reikšminga aplinkosaugos sričiai. PCU su kitais tarptautiniais partneriais taip pat prisidės reformuojant šias sritis. 

  Liepos 6 d. ambasadorius V. Verba ESBO Nuolatinėje Taryboje pristatys 2017 m. I pusmečio PCU veiklos ataskaitą visose trijose ESBO dimensijose.  

  Naujienlaiškio prenumerata