Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE TARPTAUTINIŲ ORGANIZACIJŲ VIENOJE

Adresas: Opernring 5/4, 1010 Vienna, AUSTRIA

plačiau »

Tel. +43 1 710 9780
Faksas +43 1 710 9759
El. paštas

Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus JT biuro Vienoje generaliniam direktoriui

Sukurta 2017.05.04 / Atnaujinta 2017.05.04 10:52
  Lietuvos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus JT biuro Vienoje generaliniam direktoriui

  Lietuvos nuolatinis atstovas prie tarptautinių organizacijų Vienoje ambasadorius Aurimas Taurantas gegužės 3 dieną įteikė skiriamuosius raštus Jungtinių Tautų biuro Vienoje generaliniam direktoriui ir Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro (UNODC) vykdančiajam direktoriui Yury Fedotovui.

  Susitikime aptartas Jungtinių Tautų (JT) vaidmuo sprendžiant globalius iššūkius, darnaus vystymosi darbotvarkės 2030 įgyvendinimas, Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro vykdomi projektai nusikaltimų prevencijos, teisingumo, kovos su prekyba žmonėmis, nelegalaus migrantų transportavimo, sienų apsaugos ir kitose srityse.

  Y. Fedotovas pristatė UNODC ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) bendradarbiavimo projektus. Taip pat buvo aptartas Europos Sąjungos vaidmuo bei indėlis įgyvendinant UNODC projektus ir programas. Y. Fedotovas pasidžiaugė, kad Europos Sąjunga yra didžiausia Narkotikų ir nusikalstamumo prevencijos biuro donorė bei išreiškė viltį, kad Lietuva prisidės prie svarbių organizacijos tikslų siekimo savanoriškais finansiniais įnašais.

  Susitikime taip pat aptartas Lietuvos vaidmuo įgyvendinat UNODC tikslus. Ambasadorius informavo apie Lietuvos indėlį organizuojant specialius gretutinius renginius kasmet kovo mėnesį vykstančio svarbiausio metinio Narkotinių medžiagų komisijos susitikimo metu. Jungtinių Tautų Narkotinių medžiagų komisijos jubiliejinės 60-osios sesijos metu Lietuva kartu su partneriais organizavo renginį „Pilietinė visuomenė ir tarptautinė narkotikų politika Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030 kontekste“.

  Jungtinių Tautų Narkotikų ir nusikalstamumo biuras yra 1997 metais įkurta JT institucija, kurios pagrindinė užduotis yra kova su neteisėta narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvarta bei tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu.

  Naujienlaiškio prenumerata