Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +43 1 710 9780
Faksas +43 1 710 9759
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS

Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas

Sukurta 2019.10.29 / Atnaujinta 2019.11.04 09:49
   Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas
   Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas
   Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas

   2019 m. spalio 28-29 d. Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas "Įtraukiant jaunimą vardan saugesnės ateities".

   Forumą atidarė ir jo dalyvius pasveikino ESBO pirmininkas ir Slovakijos užsienio ir Europos reikalų ministras Miroslav Lajčák ir ESBO generalinis sekretorius Thomas Gremingeris.

   Forume dalyvavę jaunimo atstovai iš daugumos ESBO dalyvaujančių šalių diskutavo aktualiais saugumo ir kitais su jais glaudžiai susijusiais klausimais: konfliktų prevencijos, taikos iniciatyvų puoselėjimo, teisinės valstybės stiprinimo, žmogaus teisių apsaugos, didesnio jaunimo įtraukimo, švietimo, aplinkos apsaugos, skaitmeninio saugumo ir kt.

   Jaunimas, didesnis jo įtraukimas aptariant pagrindinius ESBO šalių saugumui kylančius iššūkius, ieškant galimų jų sprendimo būdų, - vienas pagrindinių ESBO šiais metais pirmininkaujančios Slovakijos prioritetų. Tai taip pat svarbu ir Lietuvai, tvirtai tikinčiai jaunimo ryžtu ir galia ginti universaliomis vertybėmis ir tarptautine teise paremtą pasaulinę tvarką.

   Tarp daugybės šio forumo dalyvių galima rasti ir Darius Dijokas - Lietuvai atstovaujantį Vilniaus universiteto Kauno fakulteto absolventą.

   Naujienlaiškio prenumerata