Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

Tel. +43 1 710 9780
Faksas +43 1 710 9759
El. paštas
Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
astravas.jpg

Lietuvos nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje, gavusi oficialų Baltarusijos patvirtinimą, kad branduolinis kuras yra atvežtas į Astravo AE aikštelę, gegužės 7 dieną išsiuntė notą Tarptautinei atominės energetikos agentūrai (TATENA), kurioje prašoma patvirtinimo, ar Baltarusija yra sukūrusi išsamią branduolinių medžiagų apskaitos ir kontrolės sistemą, kaip reikalauja tarptautinės normos ir įsipareigojimai, taip pat, ar branduolinis kuras yra pristatytas laikantis visų reikiamų TATENA branduolinės saugos ir saugumo standartų, procedūrų bei taisyklių.

Užsienio politika ir diplomatija » Aplinkosauga »
Jaunimo forumas3.jpg

2019 m. spalio 28-29 d. Bratislavoje surengtas ESBO Jaunimo forumas "Įtraukiant jaunimą vardan saugesnės ateities".

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Žmogaus teisės » Ekonominiai santykiai » Aplinkosauga »
IMG-20191009-WA0008.jpg

Šią savaitę Lietuvos nuolatinis atstovas ESBO ambasadorius A. Taurantas kartu su kitų ESBO dalyvaujančių šalių nuolatiniais atstovais ESBO lankosi Vidurinės Azijos regione (Tadžikistane, Kazachstane ir Uzbekistane).

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Žmogaus teisės » Ekonominiai santykiai » Aplinkosauga »
IAEA GC Sabaitienė.jpg

Šiandien Vienoje toliau vyksta Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) Generalinės konferencijos 63-oji sesija. Jos metu nacionalinį pareiškimą perskaitė ir Lietuvos Respublikos delegacijai vadovaujanti energetikos viceministrė L. Sabaitienė. Viceministrė pabrėžė, kad vien tik streso testų naujose branduolinėse elektrinėse atlikimas branduolinės saugos niekaip nepagerina – svarbiausia, kad būtų tinkamai ir laiku įgyvendintos visos jų metu pateiktos rekomendacijos.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Aplinkosauga »
IMG_1857.jpg

2019 m. rugsėjo 11-13 d. Prahoje (Čekija) vykusiame 27-ajame Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) ekonomikos ir aplinkos forume pristatytas Lietuvos suskystintų dujų terminalas, šioje srityje vykdomi ir ateities projektai.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas » Ekonominiai santykiai » Aplinkosauga »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata