Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Azerbaidžaną su demokratinės Respublikos šimtmečio jubiliejumi

Sukurta 2018.05.28 / Atnaujinta 2018.05.28 13:12
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Azerbaidžaną su demokratinės Respublikos šimtmečio jubiliejumi

  Gegužės 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano užsienio reikalų ministrą Elmarą Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones su Nepriklausomybės diena.

  Lietuvai ir Azerbaidžanui švenčiant valstybių šimtmečius, šalys toliau plės ir gilins dvišalius santykius. Ministras pabrėžė, kad Lietuva tvirtai remia glaudžius ES-Azerbaidžano santykius ir yra pasirengusi kartu dirbti toliau juos stiprinant.

  1918 metų gegužės 28 dieną Azerbaidžanas paskelbė apie demokratinės Respublikos sukūrimą. Apie valstybės atkūrimą Azerbaidžanas paskelbė 1991 metų spalio 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20180906URM2668.JPG

  Rugsėjo 6 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministerijų konsultacijos, vadovaujamos Lietuvos užsienio reikalų viceministro Dariaus Skusevičiaus ir Azerbaidžano užsienio reikalų viceministro Khalafo Khalafovo.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas razmus-1113.JPG

  Lapkričio 21 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Azerbaidžano ambasadoriumi Lietuvoje Hasanu Mammadzada, baigiančiu kadenciją mūsų šalyje.

  Dvišaliai santykiai »
  1027 LT-AZ.jpg

  Spalio 27 dieną Vilniuje įvyko penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano mokesčių ministras Fazilis Mammadovas.

  Dvišaliai santykiai »

  Spalio 27 dieną, penktadienį, vyksiančio posėdžio metu bus aptariamas šalių bendradarbiavimas prekybos, investicijų, transporto, energetikos, kultūros ir turizmo, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo ir mokslo, informacinių technologijų ir sveikatos apsaugos srityse. Tikimasi, kad susitikimo metu bus užmegzti naudingi kontaktai ir paskatintas aktyvesnis bendradarbiavimas.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata